Stowarzyszenie Towarzystwo Cyklistów notojadzim

KRS 0001071758        NIP 5562806254      REGON 527044647

nr. konta 81 1140 2004 0000 3202 8458 2257 

 

Zakończenie sezonu 2022
23 października 2022

Eh tak to jest, że coś trzeba skończyć, by rozpocząć nowy kolejny etap i tak też dobiegł do końca nasz sezon na niedzielne cofeeride'y. Prawie cały nasz "team" spotkał się w Karczmie Kujawskiej i razem z zaproszonymi Gośćmi porozmawialiśmy przy stole o tym, co było i o tym, co nas czeka. 

Specjalnym gościem był Zenon Jaskuła, który uhonorował wyróżnionych kolarzy statuetkami.

Takiego zakończenia nikt się nie spodziewał. 

Po kolei streszczając, spotkanie było podzielone na 3-y panele tematyczne ze względu na ilość zebranych uczestników oraz sprawną organizację niedzielnego popołudnia tak, aby nie kolidowała z mirem domowym ;-).

I część to: wystąpienie Wojtka Jobsa na temat ubezpieczenie kolarza w życiu i konsekwencji, które mogą nas spotkać na drodze i korzyści płynących z podjęcia świadczenia ochrony. Miłym zaskoczeniem była kwota roczna składki za świadczenie, które na przedstawionym przykładzie spełniała nasze oczekiwania. Następnie Błażej Janiaczyk zaprezentował tajniki treningu kolarskiego z wykorzystaniem nowoczesnych metod. Przedstawił swoją bogatą karierę kolarską oraz omówił osiągnięcia w bieżącej pracy trenerskiej na przykładzie aktualnych wyników podopiecznych. Gdyby ktoś miał ochotę na współpracę to zachęcam do kontaktu z Błażejem. Osobiście pomoże, doradzi i cierpliwie przekaże wskazówki. Trening na watach nigdy nie będzie tak prosty, jak po spotkaniu z profesjonalnym instruktażem. 

https://treningnawatach.pl/

Trzecia osoba tej części to nasz Arnoldzik, czyli Marcin Kubiak, który jako architekt niedzielnych coffeeride'ów zaprezentował statystyki z niedzielnych spotkań. Wyglądają one ciekawie i z roku na rok rywalizacja o 1000 km wynagradza stałą już liczbę uczestników. W obecnym sezonie ponad 1000 km przekręciło ponownie 9 osób bravooo!!!!! Spotkań było łącznie 35 i na każdym średnio stawia się po 8 osób by średnio pokonać trasę 70 km w nieco ponad 2h. Cały nasz team zgromadził łącznie z wszystkich spotkań ponad 20000 km i tym samym wyrównaliśmy wynik z poprzedniego sezony coffiride'owego.

                 Zenon Jaskuła          

II część spotkania to wizyta i spotkanie z Mistrzem. W tym roku nasze zaproszenie przyjął Zenon Jaskuła !  W pierwszej kolejności uhonorował wszystkich, którzy spełnili wymagania i przekroczyli barierę 1000 km. Statuetki i osobiste słowa uznania od Mistrza  otrzymali: Adrian Łukaszewski, Sławek Śmigielski, Marcin Kubiak, Mariusz Zaręba, Michał Gołębiewski, Robert Król, Janusz Rogalski, Heniu Kucharczyk i Romek Pałasz. Poza tym za wniesienie naszej koszulki na podium podczas zawodów sportowych kolejne statuetki otrzymali Bolek Czupajło, Paweł Kortas i Stasiu Radach. Nasz specjalny gość otrzymał w rewanżu statuetkę od naszego towarzystwa cyklistów, którą wykonał osobiście Adam Łożykowski w pracowni UwagaSzkło. 

III część była już mniej oficjalna i poza rozmowami o kolarstwie, treningach, planach na przyszłość był czas na wspólne zdjęcie, aby upamiętnić tę chwilę na fotografii. Poza tym, że było to podsumowanie coffeeride'owego sezonu, wyjątkowość tegorocznego spotkania powodowana była uczestnikami, którzy odpowiedzieli na zaproszenie.

Oprócz Zenona Jaskuły i Błażeja Janiaczyka na sali gościli Basia i Marian Kołodziejscy, Czarek Kołodziejski, Zbyszek Kreft, Heniu Bach, Marcin Glapiak jako przedstawiciel lokalnych mediów, a łącznie Karczma ugościła  równo 30-u  "naszych". DZIEKUJEMY WAM za sezon 2022 !!!!!

a teraz pozostaje nam przygotować się do kolejnego ;-)