Stowarzyszenie Towarzystwo Cyklistów notojadzim

KRS 0001071758        NIP 5562806254      REGON 527044647

nr. konta 81 1140 2004 0000 3202 8458 2257 

 

Sezon OFF - podsumowanie 2023.
30 grudnia 2023

 

Cześć ekipo! To był DORBY sezon, który dobiegł końca.

2023 był wielkim rollercoasterem emocji,

a my mamy dla Was garść podsumowań.

Rozpoczęliśmy go z determinacją, podobnie jak osoba szukająca zagubionego pilota wieczorową porą.  Wiosna długo kazała na siebie czekać ale jak już zawitała to pełną parą udaliśmy się pod pałac w Lubostroniu na mały zlot kolorowej kolarskiej braci. Można uznać, że ten wypadł był międzynarodowy bo ton jazdy nadawał nam Rafał holender

 

 

Potem kręcone było już według normalnych zasad coffeeride'owych tras wyznaczonych przez Arnoldzika.

Nasz powiat inowrocławski mimo, że płaski da się lubić.

Mimo tego kilka razy wyjechaliśmy poza jego granicę, by obowiązkowo zaliczyć górskie tereny za sprawą Mariana w Dzierżoniowie, by razem wjechać pod twierdzę na Srebrnej Górze, pokonać przełęcze jugowską, walimską i sokolą

 

Standardowo z wielką serdecznością ugościli nas strażacy w Kościerzynie oraz ORG'i KaszebeRundy, która ponownie pokazała swój charakter.

Jeden z naszych kolarzy próbował nauczyć swojego roweru salto mortale - niestety, rower miał inne plany i skończyło się na wysadzeniu z siodła i dłuższym pobycie w tej urokliwej krainie miodem i winem płynącej. Na szczęście, kolarz wrócił do grona po kilku dłuższych dniach i już pomału kręci kilometry.

Najbardziej pamiętne momenty sezonu?

Bez wątpienia to udział w wyścigach, na których emocje zawsze lekko podbijają tętno.  Niektórym udało się wskoczyć na podium, inni zamiast na nie wskakiwać, zdecydowali się w nich uczestniczyć i CHWAŁA IM za to, bo koszulki notojadzim na zdjęciach są ewidentnie "ustrzeliwane" przez fotoreporterów.

Pod koniec września zawitaliśmy z wizytą w Wyrzysku i to właśnie TEN wyjazd dał impuls do tworzenia.

Zgodnie z relacjami z funpage'a Notojadzim , śmietanka kolarska regionu musi się pilnie liczyć z grupą amatorów ponieważ między czasie zmienił się statut i nowy sezon będziemy zaczynali "jako "profesjonaliści.

Chodzi oczywiście o osobowość prawna bo jesteśmy już oficjalnie Stowarzyszeniem o dumnie brzmiącej nazwie Towarzystwo Cyklistów notojadzim

Podsumowując, sezon kolarski grupy Notojadzim był pełen śmiechu, nieoczekiwanych zwrotów akcji i rowerowych szaleństw.

Nasz grupa amatorów udowodniła, że kolarska pasja to nie tylko wyniki na zawodach ale także dbałość o wspólnie spędzony czas z uśmiechem na trasie.

Czekamy z niecierpliwością na sezon 2024.

Widzimy się w NOWYM ROKU