Stowarzyszenie Towarzystwo Cyklistów notojadzim

KRS 0001071758        NIP 5562806254      REGON 527044647

nr. konta 81 1140 2004 0000 3202 8458 2257 

 

No To Jadzim w Wielkanoc.
22 marca 2024

Udało się, mamy to lub 3 x tak! Wniosek zatwierdzony, zgody uzyskane, jazda na czas gotowa i tylko pozostało nam czekać na kolarzy.

Pierwszych 50-ciu śmiałków zapraszamy na start zawodów kolarskich.

Indywidualna jazda na czas odbędzie się na odcinku 6 km.

Szykujemy dla WAS odcinek drogi przy obwodnicy Inowrocławia, a START i METĘ ustawimy na drodze do Balina.

1 kwietnia w lany poniedziałek o godz. 11:00 główny sędzia zawodów Paweł Kaczmarek wystartuje pierwszego zawodnika.

Nasłuchujcie komunikatów w lokalnych rozgłośnia radiowych oraz szukajcie informacji w mediach społecznościowych, gazetach i na ulotkach.

Tylko 50-cioro kolarzy za zupełną darmochę może uczestniczyć na tych zawodach toteż odpowiedni czas do namysły leży po WASZEJ stronie, aby zrealizować taką formę zabawy w śmigus-dyngus.

Oficjalna treść informacji poniżej ;-), a zapisy możecie realizować poprzez  !!!formularz na który wystarczy kliknąć !!!

" W imieniu stowarzyszenia Towarzystwa Cyklistów notojadzim chcielibyśmy poinformować o planowanym wydarzeniu, organizowanemu przy wsparciu UM Inowrocław oraz lokalnej jednostki OSP w Jacewie.
 
W lany poniedziałek, 1 kwietnia odbędzie się impreza kolarska organizowana przez Towarzystwo Cyklistów notojadzim. Na dystansie 6 km, kolarze wezmą udział w zawodach sportowych na zasadzie indywidualnej jazdy na czas. Start pierwszego uczestnika oraz imprezy kolarskiej zaplanowany jest tego dnia na godz. 11:00, a każdy kolejny zawodnik z dopuszczonej liczby 50-ciu, będzie startował po upływie 2 minutowego odstępu na znak sędziego prowadzącego zawody. Jazda na czas odbędzie się na drodze do Balina, przy obwodnicy Inowrocławia, a nad bezpieczeństwem czuwać będą strażacy z OSP Jacewo oprócz służb medycznych. Zapisy na imprezę można zrealizować bezpłatnie poprzez stronę www notojadzim lub post na funpage Towarzystwa Cyklistów. 
 
Dla każdego uczestnika przygotowaliśmy drobny upominek, a trójka najlepszych czasowców zostanie uhonorowana zgodnie z zajęta pozycją na mecie."

 

Zarząd T.C. notojadzim