Stowarzyszenie Towarzystwo Cyklistów notojadzim

KRS 0001071758        NIP 5562806254      REGON 527044647

nr. konta 81 1140 2004 0000 3202 8458 2257 

 

I kwartał za nami.
11 kwietnia 2023

Długo czekaliśmy na wiosenną aurę.

Szybko za to zleciał nam kwartał.

Styczeń, luty, marzec...

Velodrom, Galibier, ITT.

Intensywny początek roku, którego nikt by się nie spodziewał.lit.

Po krótce, pierwsza wiadomość otwierająca rok, to informacja z Twierdzy Srebrna Góra o wygranym przez nas konkursie instagramowy, na zdjęcie z twierdzą w tle!!!!! Zgłoszenie fotografii było spontaniczne, a wygrana ucieszyła podwójnie i przemiło jest taaak otwierać nowy rok!!!

Bo jak już zwyciężyć to w zacnej okolicy Dzierżoniowa i Sobótki, gdzie nasza ekipa jest zawsze miło witana przez gospodarzy.

Zima to intensywny okres przygotowań bazowych do nowego sezonu kolarskiego i tradycyjnie treningi, urozmaicane wypadami na tor w Pruszkowie. W tym roku udało się zorganizować trzykrotnie wyjazd na deski i cieszy, że na Arenę zawitały kolejne nowe osoby!!!!  Radość z nabytych umiejętności , niby pokonywania w kółko, na ostrym kole, 250 metrowego owalu jest nie dopisania ale o trzeba przeżyć na własnej skórze. To se nevrati !!! 

Niestety, ten kwartał i ten rok to też i smutna wiadomość, która dotarła do nas: o nagłej śmierci Zbyszka Krefta ;-( 

Żegnaj nasz PRZYJACIELU , zawsze w naszych sercach.

Po za tym w marcu realizujemy zamówienie na nowe szaty z firmy Galibier , kręcimy ile możemy na trenażerach i siłowniach,  wypatrując przyjaznej aury pogodowej, któa w tym roku rozkręcić się temperaturowo i słonecznie rok 2023 nie bardzo chce.

Zaklinając rzeczywistość Paweł Kaczmarek rozkręcił w "lany poniedziałek" formułę zabawy w ITT, na odcinku przy obwodnicy Inowrocławia. Pogodę udało mu się wywołać, ducha Wiosny ożywić  i zacnie zorganizować spotkanie w grupie kolarskich amatorów. Przy okazji nowa, świecka tradycja poszukiwania tzw. "zajączka" nabrała rumieńców i przyniosła nie mniej emocji niż samo pokonanie "pomiarowanego" odcinka trasy ;-)    bravisssiomo uczestnicy !!!!! bravo wiosna !!!!

JESTEŚMY NA FACEBOOK / INSTAGRAM

szukajcie nazwy NOTOJADZIM w bazie google - bing /-yahoo