Stowarzyszenie Towarzystwo Cyklistów notojadzim

KRS 0001071758        NIP 5562806254      REGON 527044647

nr. konta 81 1140 2004 0000 3202 8458 2257 

 

Badania wydolności.
29 października 2022

Kilka informacji na dwa ostatnie miesiące, które przed nami. W nadchodzącym miesiącu główny punkt w kalendarzu to badania wydolnościowe.

Zaczynamy w zasadzie przygotowania do nowego sezonu poprzez treningi stacjonarne, przy sprzyjających warunkach spotykamy się na szosie. Głównym miejscem zbiórki pozostaje Orlen w Rybitwach, chyba że na massangar'ze ktoś zwoła ekipę w innym miejscu.

Wstępnie w sobotę 26.11.2022r mamy zaplanowane badania wydolnościowe, które przeprowadzi Anna Lukanova-Jakubowska.

Całą organizacją znajmuje się Sławek Mroczyński i u niego możecie dowiedzieć się więcej w temacie formuły badań. Miejsce i godzinę badań ostatecznie wystawię na tydzień przed datą wizyty Pani trener.

Informacje odnośnie EnergyandSport i osoby Pani Ani znajdziecie bezpośrednio pod https://energyandsport.com/o-mnie/ 

Na stronie znajdziecie szczegółowo opisaną procedurę testu, wyznaczone parametru, zakres badań, a w sprawie zapisów obsługę przeprowadzi Sławek i wyznaczy godzinę.

Poprzednio miejscem badań była Szkoła Podstawowa no. 11 w Inowrocławiu i wstępnie to samo miejsce będzie adresem zbiórki. Samo badanie indywidulanie przeprowadzane jest w czasie do 15 min toteż po ostatecznej liczbie uczestników proszę Was o przybycie na wyznaczoną godzinę z wyprzedzeniem. Na miejscu mamy do dyspozycji szatnię i prysznic jako osobne pomieszczenie, wystarczy zabrać ręcznik, strój i obuwie. 

Gdyby ktokolwiek z Was miał pytania związane z przydatnością badań, niezrozumieniem wyznaczonych danych, zarówno Pani trener jaki i uczestnicy poprzedniej sesji odpowiedzą chętnie na pytania i rozwieją wątpliwości.

Przykładowa sesja oraz prezentacja poniżej, a na grudzień podrzucę w kolejnym artykule kalendarz wyjazdów na tor kolarski w Pruszkowie oraz propozycję kalendarza na 2023r.